Menu główne
kalendarz
Władze
Członkostwo
Drużyna
Imprezy
Publikacje
Podia

Best-Office pomaga Klubowi

Nasz partner - Firma Best-Office z Ostrołęki po raz kolejny wspiera nasze działania sportowe !
Prezesi firmy Panowie Jarosław i Bogusław Jakubiak ufundują statuetki dla najszybszych pań i panów wśród biegaczy LeŚnego BieGu, który odbędzie się 16 marca b.r.
Od Best-Office otrzymamy także okazjonalne dyplomy z LeŚnego BieGu, z lasem w tle oraz z papieru wykonanego z makulatury czyli z surowca ekologicznego.

Polecamy wszystkim tę zaufaną firmę - największego sklepu z materiałami biurowymi w Ostrołęce i okolicy.

zajrzyj na stronę BEST-OFFICE

o Best-Office:
"Firma Best-Office
Jarosław Jakubiak, Bogusław Jakubiak Sp.j. powstała w 1994 roku i od początku swojej działalności miała formę biuro-serwisu. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu firm w materiały biurowe, a szeroka oferta

firmy obejmuje również usługi w zakresie grawerowania laserowego, wyrobu pieczątek, wizytówek oraz oprawy prac i dokumentów.

Dynamiczny rozwój i pozycja firmy na lokalnym rynku zdecydowała o przystąpieniu w 2004 roku do Ogólnopolskiej Sieci Biuroserwisowej OSAA, co umożliwiło nam poszerzenie gamy  i dostępności towarów oraz podniesienie jakości oferowanych usług.

Obecnie po wielu latach działalności mamy ugruntowaną pozycję na rynku, szerokie doświadczenie handlowe, wypracowaną renomę i wykwalifikowaną kadrę pracowników zapewniającą szybką i fachową obsługę.

Naszymi Klientami są liczne instytucje i przedsiębiorstwa, prowadzimy również sprzedaż detaliczną dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej.

Do szerokiego grona naszych dostawców należą najbardziej renomowani producenci artykułów biurowych, papierniczych, szkolnych i elektronicznych, a długoletnia współpraca z tymi firmami pozwala nam na sprzedaż produktów w konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie znaleźć można ponad 8000 produktów, a jednocześnie, w celu większego zaspokojenia oczekiwań naszych Klientów, staramy się stale wzbogacać ofertę o nowe artykuły."

ź: Best-Office.pl

Forum
  • Forum
KURPIE MTB - ZAPISY
  • KurpieMTB
Reklama
  • KurpieMTB
  • Historia
  • WSC
  • YouTube
Sponsorzy
Partnerzy
Polecamy
  • Linki
Media