Menu główne
kalendarz
Władze
Członkostwo
Drużyna
Imprezy
Publikacje
Podia

2016.11.13 Spacerowaliśmy w lesie czwarty raz.

W niedzielę 13 listopada 2016r. Klub Kolarski 24h zorganizował tradycyjnie listopadowy spacer leśny, na który zaprosił sympatyków leśnych wycieczek z całymi rodzinami.

Ouy1hbcQu5akfiG_owgvkRygyU5BVKvfKPVSxxeG

Uczestnicy spaceru spotkali się na parkingu leśnym Leśnictwa Dąbrówka, na trasie Nasiadki- Dąbrówka. Prezes KK24h Marek Karczewski przywitał wszystkich uczestników i zaproponował rozgrzewkę. Krótki instruktaż w Nordic Walking i prawidłową technikę chodzenia z kijkami zaprezentował Wojciech Jarząbek, wiceprezes stowarzyszenia Ekomena. Klaudia Baczewska z Biegam Bo Lubię Ostrołęka przeprowadziła biegową rozgrzewkę choć według niektórych (fotografów) wyglądało to jak taniec z naturą :). Tuż przed wymarszem Paweł Niedbała - tubylec - przewodnik, członek KK24h i członek Stowarzyszenia Barć z Dąbrówki zaprezentował zarys, profil i długość trasy. Żwawym krokiem wyruszono na trasę, a już po pierwszym kilometrze ostatnie osoby w peletonie apelowały o zwolnienie tempa :).

cTeth6ss-u_2CBSU7YgZ858BhoaGk5fuFciEdiEk

Spacerowano w otoczeniu urokliwego jesiennego choć w zimowej aurze lasu Nadleśnictwa Ostrołęka w miejscowości Dąbrówka na terenie gminy Lelis. Było kilkoro seniorów, dzieci oraz młodzież. Nie zabrakło także czworonogów: cztery psy dzielnie pokonywały leśne ścieżki razem ze swoimi właścicielami. Spacerowicze oprócz zażywania świeżego powietrza mogli też podziwiać piękną zimową scenerię jesiennego lasu i uzbierać przy okazji plecak grzybów przykrytych pokrywą śnieżną. Uczestnicy w dwie godziny pokonali 10 km trudnej, leśnej trasy.

W spacerze wzięło udział 32 osoby.

gqFSdVF7lIQ3WRrkOau_7bWVyKP0m5WhoO4SH3nv

Uczestnicy z entuzjazmem przyjęli zaproszenie Marka Karczewskiego, prezesa Klubu Kolarskiego 24h na kolejny spacer w 2017 roku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Spaceru Leśnego 2016.

Duża galeria zdjęć naszego fotografa Pijącego_mleko

Forum
  • Forum
KURPIE MTB - ZAPISY
  • KurpieMTB
Reklama
  • KurpieMTB
  • Historia
  • WSC
  • YouTube
Sponsorzy
Partnerzy
Polecamy
  • Linki
Media