Publikacje
Podia

Początek sezonu naszych biegaczy.

18 lutego 2017 biegający kolarze rozpoczęli sezon startowy.

Podobnie jak w latach ubiegłych pojechaliśmy na III Półmaraton Leśny do miejscowości Orło k/Ostrowi Mazowieckiej. Aby być kwalifikowanym trzeba było ukończyć minimum jedną pętlę o długości około 7km. Z uwagi na bardzo trudne warunki na nawierzchni , bieg do łatwych nie należał.

ZAPISY - KLIKNIJ W OBRAZEK PONIŻEJ

Topiący się śnieg, kałuże, śliska nawierzchnia, to wszystko sprawiło, że biegacze nie mieli tęgich min. Z ekipy KK24h, która w tym roku startuje dzięki wsparciu firmy STARGLASS Sp. z o.o. tworząc znany już STARGLASS TEAM wystartowało 4 zawodników. Sylwester Grabowski zdecydował się na jedną rundę więc na przebiegniecie dystansu 7km potrzebował 42:42 , Krzysztof Modzelewski - dwie rundy 14km ukończył w czasie 1:15:56, taki sam odcinek przebiegł Leszek Kleczkowski w czasie 1:25:08 a Piotr Nabiałek pokonał dystans całego półmaratonu na co potrzebował 2:03:43.

Gratulujemy zawodnikom i czekamy na następne biegi a będzie okazja już w najbliższą niedzielę, Bieg Tropem Wilczym w Ostrołęce.