Menu główne
kalendarz
Władze
Członkostwo
Drużyna
Imprezy
Publikacje
Podia

Oficjalne wyniki IX Jazdy Indywidualnej Na Czas - 15.08.2017

Oficjalne wyniki IX Jazdy Indywidualnej Na Czas - 15.08.2017

WYNIKI

Galerie zdjęć:
Pijący_mleko
KK24h
eOstroleka.pl
Moja-Ostroleka.pl
JOJAS


I super relacja JOJASA fotografa :)
"No i po zawodach. Prawdę powiedziawszy to miałem je wygrać ale zagadałem się ze znajomkiem i zapominałem się zapisać. Moja wina i nie ma co dyskutować. Pewnie nie wierzycie w to żebym wygrał te zawody? Otóż miałem prosty plan. W tym miejscu postawiłbym przebierańca z atrapą radaru który by wszystkich zatrzymywał z jednym wyjątkiem. Zgadnijcie z jakim. Niestety brak zorganizowania z mojej strony spowodował że nie zostałem zwycięzcą. Nie ma czego żałować, co się odwlecze to nie uciecze.
b9Ozq5yIrwOYQIvBU5u4f426PUJ-ZTyfoOMqKXAl
W tym roku zauważyłem kilka nowinek. Start był "lotny", jak dla mnie to lipa. Lepiej by było zorganizować katapultę do samolotów z jakiegoś polskiego lotniskowca. Każdy zawodnik i zawodniczka miałyby taką samą prędkość startową jakieś drobne 120km/h i to byłyby emocje. Inna nowością było pojawienie się pojazdu czołowego europejskiego producenta silników samolotowych (dawniej), motocykli oraz samochodów. W tym przypadku "silnik" był co prawda uroczy ale miał za mało mocy z jednego litra.

Co poniektórzy Aby odciążyć rower to nawet spuszczali powietrze z kół. Co prawda dużo wagi się w ten sposób nie zrzuci ale ziarko do ziarka....

Jeszcze ciekawszym pomysłem było wspomaganie się superbohaterami. Z jakim skutkiem tego nie wiem.
5uBhlGa5tOk3AgQZAkuAbQ3IyBrU_RkvhYhEsKZD

I to by było na tyle. Reszta pod linkiem. "
https://goo.gl/photos/7Hzrzbdn7EYTduXf6
Forum
  • Forum
KURPIE MTB - ZAPISY
  • KurpieMTB
Reklama
  • KurpieMTB
  • Historia
  • WSC
  • YouTube
Sponsorzy
Partnerzy
Polecamy
  • Linki
Media