Menu główne
kalendarz
Władze
Członkostwo
Drużyna
Imprezy
Publikacje
Podia

30 września 2017r. KK24h zakończył sezon ostatnim startem w Supraślu.

30 września 2017r. Klub Kolarski 24h zakończył sezon ostatnim startem w Supraślu.
Od 2 kwietnia do 30 września drużyna KK24h startowała w Maratonach Kresowych MTB - cyklu wyścigów na rowerach górskich. Znakomicie przygotowane trasy pod względem technicznym, perfekcyjne oznaczenie tras w całym cyklu spowodowało, że zawodnicy mogli komfortowo rywalizować na trudnych technicznie odcinkach. Nie zawsze zawodnikom świeciło słońce, pamiętamy bardzo trudne warunki pogodowe na kilku etapach cyklu. Łącznie uczestniczyliśmy w 15-tu z 16-tu etapów tego cyklu.
Nasi zawodnicy startowali na wszystkich możliwych dystansach, a liderem "podiumowym" został Wiesław Podeszwa, który na wszystkich etapach stał na podium kategorii wiekowej 60+ i bezapelacyjnie zwyciężył w klasyfikacji generalnej całego cyklu. Wiesław startował na najdłuższych dystansach wyścigu od 60 do 90km.

WjHqpjWCddv3bIdZKK-ewlpyoORFSknEcdB6oz04

Kolejnym zawodnikiem z podium, który prawie wszystkie etapy wjechał na podium był Mateusz Lendzioszek, który w całym cyklu zajął znakomitą drugą lokatę w klasyfikacji generalnej na dystansie MINI (od 6 do 10km) w kategorii chłopców do 8 lat.
Maciej Karwowski w kategorii M4 otarł się o podium w generalce zajmując 4 miejsce, a na poszczególnych etapach stał wielokrotnie na podium dystansów najdłuższych.
Bartosz Jechanowski, Arkadiusz Jechanowski, Zenon Malinowski, Maria Kamińska to kolejni zawodnicy, którzy stawali na podium podczas poszczególnych etapów całego cyklu.
Mariusz Rynkiewicz został naszym liderem frekwencji, który opuścił tylko jeden start w cyklu i do podium generalki zabrało kilkunastu punktów. Ostatecznie zajął 6-te miejsce w generalce (kat. M3).
Najmłodsi adepci kolarstwa również spisywali się na medal, bo choć dopiero w drugiej części sezonu zaczęli swoją przygodę z rowerem na wyścigu to już wywalczyli kilka trofeów. Na podium najkrótszego dystansu stawali: Karolina Rynkiewicz i Adam Staniszewski. W zawodach startowali również młodzicy: Ola Kowalska, Dominik Niegowski.
Pozostali zawodnicy KK24h, którzy stawali na starcie Maratonów Kresowych: Michał Gawek, Edyta Graczyk, Hubert Lemański, Marek Karczewski, Wiesław Kamiński, Piotr Kowalski, Jarosław Makowiecki, Jan Markiewicz, Michał Niegowski, Paweł Niedbała, Krzysztof Serafiński, Zdzisław Szklarski.
Doskonałą pozycję w generalce zajęła nasza drużyna, która kilka razy wjechała na podium poszczególnych etapów. Ostatecznie drużyna KK24h zajęła 5 miejsce w klasyfikacji drużyn na najdłuższych dystansach. Drużynę na poszczególnych etapach reprezentowali: Bartosz Jechanowski, Arkadiusz Jechanowski, Wiesław Kamiński, Maciej Karwowski, Zenon Malinowski, Wiesław Podeszwa, Mariusz Rynkiewicz.
Wyniki naszych zawodników w tym sezonie można uznać za UDANE !
GRATULUJEMY ZAWODNIKOM Z PODIUM i DRUŻYNIE !
Życzymy pozostałym zawodnikom poprawienia swoich lokat w przyszłym sezonie.

Oprócz rywalizacji sportowej, która była podstawą sezonu nasza drużyna jest wdzięczna kibicom - żonom, mężom, mamom i tatom, którzy razem z nami uczestniczyli w zawodach. Bez takiego wsparcia i wiary, że na mecie ktoś na nas czeka nie mielibyśmy dla kogo startować.

Odrębne podziękowania należą się naszemu niezawodnemu przewoźnikowi Biuro Podróży GABRIELLA TRAVEL, który dowoził cały sezon zawodników i kibiców na wyścigi. Znakomici szefowie Karolina i Grzegorz Lendzioszek są nie tylko sponsorami naszego Klubu ale również dołączyli do naszej rodziny kolarskiej uczestnicząc jako opiekunowie i rodzice w wyścigach, w kraju i za granicą.

PG2SemYNIgZYyi1awh2i0kpOkGSYVZW6oXkFIGin


Dziękujemy także Dariuszowi Nowakowi z firmy transportowej DAREX za dostarczenie naszej licznej ekipy na finałowy etap do Supraśla !

Jak zawsze wszystkie zmagania na każdym etapie wspaniale udokumentował Pijący_mleko, który wykonał zawodnikom tysiące zdjęć w różnych warunkach pogodowych - upale i ulewie. Dziękujemy naszemu fotografowi, bez którego nasze zmagania trudno byłoby opisać słowem, a na zdjęciu widać to najdoskonalej :)
Zdjęcia z Supraśla
Dziękujemy organizatorom Mirkowi i Ani Barej za stworzenie wspaniałej kolarskiej imprezy z wieloma znakomitymi wspomnieniami takimi jak: oprawa zawodów, atmosfera, posiłki, nagrody, trafione trasy, pogoda - ha ha za pogodę chyba organizatorzy nie odpowiadają :) Gratulujemy kolejnego udanego sezonu w cyklu MARATONY KRESOWE MTB !

lgQE7ZlEdFGiJaX770w08TqN2hkbheEESZiNMFau


pozdROWER - do zobaczenia ponownie, po kolarskich wakacjach.

Forum
  • Forum
KURPIE MTB - ZAPISY
  • KurpieMTB
Reklama
  • KurpieMTB
  • Historia
  • WSC
  • YouTube
Sponsorzy
Partnerzy
Polecamy
  • Linki
Media