Menu główne
kalendarz
Władze
Członkostwo
Drużyna
Imprezy
Publikacje
Podia

WINTER IS COMING! Nadciąga Northtec MTB Zimą 2018

WINTER IS COMING! Nadciąga Northtec MTB Zimą 2018

Nawet jeśli najbliższa zima ma być wyjątkowo sroga, to i tak musi dać z siebie wiele, by dotrzymać kroku naszemu zimowemu cyklowi maratonów Northtec MTB.
Póki co, fortuna nam sprzyja. Numerologia dat etapów zimowej edycji Mazovii ułożyła się tak, że nie sposób nie zapamiętać terminu maratonu lub go przegapić. Na zimowe trasy wyruszymy 4 i 18 dnia lutego oraz marca 2018 r. To wtedy przyjdzie Wam ruszyć najbielszą przygodę w nowym kolarskim sezonie.
ZimowaMazovia%20MTB2018n.png A gdzie będziecie jeździć? Zaczynacie w Jabłonnie, potem podbijacie Mrozy, następnie mkniecie przez Karczew, by cały cykl zakończyć w Długosiodle.
Zewsząd dochodzą nas słuchy, jakoby nadciągająca zima miała być zimą stulecia. Nam jednak obfite opady śniegu i trzaskający mróz nie są straszne. A to dlatego, że przygotowaliśmy znakomite zaplecze do rywalizacji nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Nikt nie zadba o Was tak jak my:
- wygodne i oddzielne dla pań oraz panów przebieralnie wraz z prysznicami
- ogrzewane i suche pomieszczenia w szkołach i salach sportowych, gdzie odpoczniecie po trudach maratonu, posilając się ciepłym daniem
- szatnie dla rowerów.
Ale zanim odstawicie rower i zasiądziecie do pożywnej, gęstej zupy musicie najpierw skonsumować danie główne. Czyli trasę. czytaj cały tekst na stronie organizatora...
Nasi nowi członkowie klubu Wojciech i Feliks Wołosz otworzą dla nas sezon swoimi startami w całym cyklu Mazovia MTB Zimą.
Już w tę niedzielę (4 lutego) wystartują w pierwszym etapie wyścigu, w Jabłonnej.
Trzymamy za Nich kciuki i życzymy "połamania kół" !

Forum
  • Forum
KURPIE MTB - ZAPISY
  • KurpieMTB
Reklama
  • KurpieMTB
  • Historia
  • WSC
  • YouTube
Sponsorzy
Partnerzy
Polecamy
  • Linki
Media