Publikacje
Podia

Zimowe wyścigi kolarskie z udziałem KK24h.

Wielu kolarzy przygotowuje się do nowego sezonu na siłowniach, trenażerach i zgrupowaniach kondycyjnych.
Nieliczni jednak postanowili zimę spędzić na dwóch kółkach, biorąc udział w zimowych wyścigach kolarskich na Mazowszu.

25 lutego w Markach, w wyścigu Zimowy Poland Bike MTB  wystartował Marek Karczewski i Hubert Lemański. Hubert Lemański dojechał do mety jako 17 zawodnik OPEN i 4 zawodnik kategorii M1, Marek Karczewski zajął 5 miejsce w kat. M5.

4 marca w Karczewie tym razem na Zimowej edycji Mazovia MTB startowali Wojciech i Feliks Wołosz. Feliks dojechał jako 4-ty zawodnik kat. HM2, a Wojciech awansował w swoim wyścigu do drugiego sektora.

11 marca w Nieporęcie Zenon Malinowski i Hubert Lemański postanowili wybrać się na ostatni etap Zimowego Poland Bike MTB. Znakomity występ Huberta dał mu 7 miejsce OPEN i 1 miejsce w kat M1. Zenon Malinowski zwyciężył natomiast na dłuższym dystansie w kat. M5 ! Po trzech etapach w klasyfikacji generalnej Hubert zajął znakomite 2 miejsce w kat. M1 !
GRATULUJEMY UDANYCH STARTÓW I KOLEJNYCH MIEJSC NA PODIUM.
Kolejnych emocji tym razem w Długosiodle na finałowym etapie Mozovia MTB dostarczą nam Wojciech i Feliks Wołosz. Trzymamy za Nich kciuki.