Menu główne
kalendarz
Władze
Członkostwo
Drużyna
Imprezy
Publikacje
Podia

Rozpoczęliśmy sezon dobrym akcentem !

Rozpoczęliśmy sezon mocnym akcentem !
Na Mazury MTB pojawiają się wyłącznie prawdziwi zawodnicy MTB !
Tak było 8 kwietnia 2018r. w Gałkowie.
Drużyna kolarzy KK24h w 21-osobowym składzie pojawiła się na mazurskiej wiosce pełnej słońca i kolarzy z różnych zakątków Polski.
clxqiBLw8LNT4YFo8pgLYmrzC2Gi_-ZMaCfYBEkW
Na inauguracyjnym etapie staliśmy na podium aż 8 razy, a 4 zawodników stanęło tuż przy podium (na 4 pozycji) !
Wspaniale przygotowana trasa przez Organizatora Arkadiusza Całę wymusiła na zawodnikach maximum wysiłku i koncentracji. Mazury charakteryzują się nie tylko pięknymi widokami ale również wymagającym terenem na kolarskie trasy MTB. Tak było również w Gałkowie, ale najważniejsze, że sprzęt naszych zawodników był znakomicie przygotowany i nikt nie musiał schodzić z trasy z powodu defektu. Oprócz najważniejszej dla nas rywalizacji na trasie były również bardzo ważne okrzyki i gorący doping naszych klubowych kibiców a właściwie kibicek, które zagrzewały do boju wszystkich zawodników :)
Gratulujemy udanego występu wszystkim klubowiczom, dziękujemy kibicom za gorący doping !
Następne emocje na Mazury MTB już w Giżycku 22 kwietnia 2018r.
WLVFxfTw93A4vR0MJXPrDLPywhaAvuqWx4gQT7gg

Szczegółowe wyniki naszych zawodników:

NR
START
Imię Nazwisko miasto KM MIEJSCE
OPEN
MIEJSCE
KAT.
CZAS
200 Mariusz Rynkiewicz Łyse 58 27 9 02:53:57
204 Maciej Karwowski Łomża 58 37 11 02:58:23
205 Piotr Kowalski Zabrodzie 58 52 17 03:09:05
206 Wiesław Podeszwa Ostrołęka 58 53 2 03:09:13
203 Wiesław Kamiński Nowosiedliny 58 60 3 03:19:04
207 Dariusz Aleksandrowicz Ostrołęka 29 13 4 01:29:02
211 Wojciech Kuszpa Witówko 29 18 5 01:29:53
216 Zdzisław Szklarski Kadzidło 29 20 2 01:31:32
192 Zenon Malinowski Łomża 29 28 2 01:36:41
212 Jarek Makowiecki Obierwia 29 32 5 01:38:19
215 Michał Niegowski Ludwinowo 29 34 4 01:39:14
218 Marek Żebrowski Ostrołęka 29 36 7 01:39:26
213 Marek Karczewski Czarnowiec 29 51 6 01:44:59
209 Michał Kołodziejczyk Ostrołęka 29 68 16 01:56:25
217 Damian Marciniak Ostrołęka 29 70 18 01:59:38
208 Maria Kamińska Nowosiedliny 29 86 4 02:14:40

Nickelodeon RACE

NR
START
Imię Nazwisko miasto KM MIEJSCE
OPEN
MIEJSCE
KAT.
CZAS
4 Karolina Rynkiewicz Łyse 2 1 1 00:17:24
2 Mateusz Lendzioszek Ostrołęka 4 3 3 00:11:17
5 Mikołaj Rynkiewicz Łyse 6 10 7 00:16:42
1 Aleksandra Kowalska Zabrodzie 6 12 4 00:16:02
6 Julia Karwowska Łomża 6 14 5 00:21:00


Forum
  • Forum
KURPIE MTB - ZAPISY
  • KurpieMTB
Reklama
  • KurpieMTB
  • Historia
  • WSC
  • YouTube
Sponsorzy
  • Best-Office
  • Cuba-Libre
  • Gabriella
  • JBB
  • Darex
  • SERAFIN
Partnerzy
  • extreme
  • LASY PAŃSTWOWE
  • Mosir
Polecamy
  • Linki
  • adwokat
  • ERGO
  • ResMot
  • Pensjonat Wioletta
  • WiesMar
Media
  • eostroleka
  • moja-ostroleka
  • rozmaitosci
  • radioOKO
  • tygodnik