Menu główne
kalendarz
Władze
Członkostwo
Drużyna
Imprezy
Publikacje
Podia

Wyróżnienie prezesa KK24h przez Marszałka woj. mazowieckiego

Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień na Mazowszu, honorującym najcenniejsze osiągnięcia mieszkańców regionu w dziedzinie twórczości artystycznej, sportu, turystyki, upowszechniania i ochrony szeroko pojętej kultury oraz promocję Województwa w tych dziedzinach.
Wyróżnienie kierowane jest do ludzi aktywnych społecznie, angażujących się w działania umacniające tożsamość kulturową Mazowsza, służące rozwojowi i promocji regionu. Doceniamy niepospolite pomysły i twórcze inicjatywy, które są wyrazem autentycznych pasji.
Samorząd Województwa Mazowieckiego organizuje coroczny konkurs "Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego", pragnąc nagrodzić wybitnych mieszkańców naszego regionu.
Konkurs uświadamia nam, że Mazowsze bogate jest w światłych obywateli, których działalność twórcza, charytatywna czy społeczna, rozsławia region nie tylko w kraju, ale też za granicą.

Gratuluję laureatom za dotychczasowe wyróżniające się osiągnięcia. Dziękuję za bezcenny wkład w budowanie atrakcyjnego wizerunku Mazowsza. Państwa praca jest wizytówką całego województwa, inspiracją dla kolejnych pokoleń i mobilizacją do odkrywania bogactwa regionu.
Życzę nam wszystkim, abyśmy idąc za Państwa przykładem, potrafili w sposób twórczy i bezinteresowny realizować życiowe pasje, które stają się źródłem satysfakcji, a ofercie kulturalnej Mazowsza nadają niepowtarzalny charakter.

Marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

2018.09.17-Warka-marszalekRafalRajkowski


17 września 2018r. w Warce podczas gali 20. edycji konkursu wręczono wyróżnienia w dziedzinie turystyki, kultury sportu i innych, dla laureatów z województwa mazowieckiego.
Wśród wyróżnionych znalazł się Pan Marek Karczewski z Czarnowca, pracownik Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, prezes Klubu Kolarskiego 24h, sympatyk kolarstwa, biegów ulicznych i ogólnie pojętego czynnego ruch na świeżym powietrzu.
Został wyróżniony dyplomem uznania, który podczas uroczystości wręczył Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Rafał Rajkowski.
"Dyplom Uznania dla Pana Marka Karczewskiego z podziękowaniem za całokształt działalności zawodowej na rzecz rozwoju turystyki w województwie mazowieckim. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik"

Pan Marek Karczewski został laureatem konkursu, zgłoszony przez Urząd Miasta Ostrołęki - Wydział Promocji Miasta, Kultury i Sportu.
Zawody i imprezy rekreacyjne organizowane od 2008r., które zostały wpisane we wniosku:
Kolarska jazda indywidualna na czas
Cykl wyścigów górskich Kurpie MTB
Noworoczny Trening Kolarski
Rodzinne i szkolne rajdy rowerowe
LeŚny BieG
Bieg Mikołajkowy
Bieg uliczny „AG Bez Limitu”
Jesienny Spacer Leśny

Gratulujemy serdecznie wyróżnienia i życzymy niesłabnącego zapału przez przynajmniej kolejne 10. lat !

2018.09.17-Warka-marszalekRafalRajkowski

na zdjęciu: Marek Karczewski i Rafał Rajkowski, Warka, 17.09.2018r.

Forum
  • Forum
KURPIE MTB - ZAPISY
  • KurpieMTB
Reklama
  • KurpieMTB
  • Historia
  • WSC
  • YouTube
Sponsorzy
Partnerzy
Polecamy
  • Linki
Media