Menu główne
kalendarz
Władze
Członkostwo
Drużyna
Imprezy
Publikacje
Podia

Zakończenie sezonu WSC 27.09.2018

KOMUNIKAT WSC 27.09.2018r.!

W czwartek 27 września FINAŁ WSC godz. 17:00 !
To już ostatnie kolarskie spotkanie szosowców w czwartkowe popołudnia 2018r. Rozpoczęliśmy sezon w czwartek 19 kwietnia i prawie przez 6 miesięcy spotykaliśmy się już trzeci sezon z kolei na niezastąpionym wspólnym szosowym treningu.
2018.06.07-WSC-GS2.jpg
foto: 7.06.2018
W tym sezonie przybywali do nas regularnie zawodnicy z Ciechanowa, Przasnysza, Makowa Mazowieckiego, Łomży, Łysych oraz koledzy kolarze z Otwocka i Warszawy. Największą frekwencję WSC tworzyli oczywiście kolarze z Ostrołęki i okolic. Na treningi przybywali dorośli (1947 rocznik) oraz juniorzy (2007 rocznik). Kobiety i mężczyźni choć tych pierwszych chciałoby się widzieć na naszych treningach coraz więcej. Niekwestionowaną liderką Pań na czwartkowych treningach była Małgosia - triathlonistka i kolarka, która mamy nadzieję, że dzięki wspólnym spotkaniom czwartkowym

wywalczyła w tym sezonie wiele znakomitych lokat w wyścigach kolarskich i triathlonach. Należy również wspomnieć to samo o Wiol, która niewiele ustępuje Małgosi :) Na WSC bywały również Kasia oraz Ola - najmłodsza uczestniczka :)

Dzisiejsze zamknięcie sezonu szosowego odbędzie się tradycyjnie z małym poczęstunkiem i przyjacielską jazdą do dwóch ostatnich kilometrów przed metą. Tu będzie można wykazać się umiejętnościami sprinterskimi i wygrać ostatni finisz w sezonie :)

Etap ostatni jest zaproszeniem/zachętą dla wszystkich wolniej jeżdżących sympatyków dwóch kółek, aby posmakować treningu szosowego oraz jazdy w peletonie i do motywacji na szybszą jazdę w przyszłym sezonie.

Zapraszamy wszystkich "żywych" na ostatni WSC - możecie również przybyć na rowerach MTB i podyskutować o wyższości MTB nad "szosą" lub odwrotnie :)

KASK OBOWIĄZKOWY! OŚWIETLENIE OBOWIĄZKOWE! OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!


Zbiórka na Wiejski Szosowy Czwartek tradycyjnie w Kurpiewskich gm. Lelis (przy rondzie) - 10km od Ostrołęki.
ZAPRASZAMY

Forum
  • Forum
KURPIE MTB - ZAPISY
  • KurpieMTB
Reklama
  • KurpieMTB
  • Historia
  • WSC
  • YouTube
Sponsorzy
Partnerzy
Polecamy
  • Linki
Media