Menu główne
kalendarz
Władze
Członkostwo
Drużyna
Imprezy
Publikacje
Podia

Kolacja wigilijna Klubu Kolarskiego 24h

15.12.2018r.
Wczoraj w Restauracji Zabytkowa, w Ostrołęce spotkaliśmy się na tradycyjnej wigilii klubowej.
W świątecznej atmosferze, łamiąc się opłatkiem i składając sobie nie tylko świąteczne życzenia dyskutowaliśmy o pięknym świątecznym okresie i o kolarstwie - naszym klubowym, ostrołęckim kolarstwie.

2018.12.14-WigiliaZabytkowa(3).JPG

Jako pierwszy zabrał głos prezes Marek Karczewski, który złożył wszystkim życzenia świąteczno- noworoczne. Nie zabrakło również życzeń sportowych, w których pojawiły się nadzieje na lepszy sezon 2019. Następnie połamaliśmy się opłatkiem i z wielką niecierpliwością zasiedliśmy do suto zastawionego wigilijnymi potrawami stołu.
2018.12.14-WigiliaZabytkowa(1).JPG
W trakcie spotkania prezes przybliżył wszystkim zgromadzonym sukcesy minionego sezonu i opowiedział o każdym z osobna czym dana osoba zabłysnęła w tym roku - (zabłysnęła, powiedzenie kolarskie od błyszczącej w słońcu szprychy) :).
Następnie głos zabrał członek zarządu Mariusz Rynkiewicz aby podziękować za sukcesy minionego sezonu oraz zachęcić i zmotywować wszystkich do wytężonych przygotowań i "mobilizację" w nadchodzącym sezonie. Znalazło się również wiele podziękowań za pracę członków zarządu na rzecz klubu, kolarstwa, sportu.
2018.12.14-WigiliaZabytkowa(2).JPG
W dyskusji padło również wiele wspaniałych deklaracji dla naszej dyscypliny.

Już dziś możemy zdradzić, że 17 marca 2018r. dajemy możliwość rywalizacji kolarzom podczas LeŚnego BieGu obecnie zwanego CROSSINGIEM. To znakomita informacja ponieważ podczas zmagań w Czarnowcu na trasie RowerParku w marcowych zawodach będą również uczestniczyć kolarze!
Kolejna informacja stała się "nudna", bo prezes poinformował, że 15 sierpnia 2019r. odbędzie się XI czasówka - ITT w Rzekuniu :)

Podczas wspólnej dyskusji o startach w konkurencji MTB uzgodniliśmy i jednogłośnie wybraliśmy na sezon 2019 cykl wyścigów MTB na Mazowszu - Poland Bike MTB - rozpoczynamy startem 31 marca 2019r. w Legionowie !

Plany w konkurencji szosowej to wspólne starty w wyścigach górskich! Tatra Road Race, Tour de Pologne Amatorów i cykle mazowieckie: ŻTC i Road Tour.

Zarząd klubu poinformował również o miłej niespodziance dla dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce. Klub przekaże nagrodę finansową pozostawioną przez zwycięzcę X czasówki w Rzekuniu - Tomka Majewskiego. Dorzucimy do tego również dwie drukarki komputerowe, które są nam zbędne.

Na zakończenie Zarząd zaprosił wszystkich wytrwałych na III Trening Noworoczny Cuba Libre - 1 stycznia 2019r. godz. 12:00.

WESOŁYCH ŚWIĄT.
2018.12.14-WigiliaZabytkowa(4).JPG
Forum
  • Forum
KURPIE MTB - ZAPISY
  • KurpieMTB
Reklama
  • KurpieMTB
  • Historia
  • WSC
  • YouTube
Sponsorzy
Partnerzy
Polecamy
  • Linki
Media