Menu główne
kalendarz
Władze
Członkostwo
Drużyna
Imprezy
Publikacje
Podia

1 stycznia 2019 roku ścigaliśmy się w RowerParku po raz trzeci.

III Noworoczny trening Cuba Libre 2019 zorganizowany przez Klub Kolarski 24h zgromadził wielu zakręconych cyklistów.
Pojechali tylko najwytrwalsi, bo aura tego dnia spłatała psikusa. Od rana przy +5 stopniach i ciągłych opadach deszczu nawet chwilami intensywnego kolarze musieli radzić sobie z trudną technicznie trasą w RowerParku Czarnowiec gm. Rzekuń przygotowaną przez prezesa Marka Karczewskiego
Nie zabrakło śmiałków, którzy po trudach sylwestrowej nocy, przybyli na wspólne ściganie.
Już przed przybyciem zawodników zapłonęło przy Biurze Zawodów ognisko i pomimo opadów deszczu paliło się nawet gorącym płomieniem, od którego wszyscy czerpali ciepło, kibice i zawodnicy :)
Punktualnie o godz. 12:00 zawodnicy ustawili się na linii startu aby za moment ruszyć na trasę długości 2,4km każda runda. Mężczyźni mieli do pokonania 6 rund, kobiety i juniorzy 4 rundy, młodzik 1 rundę.
Wśród mężczyzn trasę najszybciej pokonał Marek Ejzemberg z Łodzisk Xtreme Sport TEAM, który 6 rund przejechał w czasie 00:53.58.Wśród pań na miejscu pierwszym zameldowała się Małgorzata Szurnicka z Drężewa, SZURA TEAM z czasem 01:12.00.
49346052_1788284664615456_63745971995268
Trasa w RowerParku Czarnowiec to zbiór singletack`ów, zakrętów, technicznych zjazdów i podjazdów, rock garden i wiele muld do pokonania, które przy śliskim podłożu (połączenie liści i deszczu) dały nieźle w kość wszystkim - podkreśla Organizator Marek Karczewski.
Po pełne wyniki rywalizacji zapraszamy na stronę www.kk24h.pl do zakładki "wyniki".

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali puchary, dyplomy i wartościowe nagrody, a zwycięzcy także nagrody finansowe od Cuba Libre Ostrołęka.
z
Dziękujemy wszystkim odważnym za przybycie, zapraszamy do trenowania kolarzy i biegaczy na trasie w Czarnowcu.
Zapraszamy jednocześnie na kolejne wydarzenie do Czarnowca już 17 maca 2019 roku na VI LeŚny BieG - CROSSING, w którym rywalizować będą biegacze i kolarze!

ps. aura "wygoniła" również naszego etatowego fotografa Pijącego_mleko i galeria zdjęć z naszego wydarzenia jest w tym roku uboga :(

foto: Marek Karczewski, Arkadiusz Jechanowski, XtremeSport.
Forum
  • Forum
KURPIE MTB - ZAPISY
  • KurpieMTB
Reklama
  • KurpieMTB
  • Historia
  • WSC
  • YouTube
Sponsorzy
Partnerzy
Polecamy
  • Linki
Media