Menu główne
kalendarz
Władze
Członkostwo
Drużyna
Imprezy
Publikacje
Podia

Sprawdzian MTB

"Miało być spokojnie, a wyszło jak zawsze,.. po treningu garmin pokazał nowy komunikat: "osiągnięto nowy max. poziom tętna - uwaga na pesel" "
Tak pisał dziś jeden z zawodników naszej drużyny MTB.

Dziś (17.03.2019) w Przystani na dziesięciokilometrowej trasie testowaliśmy swoją formę przed sezonem letnim.

Choć dziś wielu z Was czekało na wyścig w Czarnowcu, który wcześniej został odwołany. Wyścig zwany Crossingiem miał oczywiście być z nagrodami, pucharami i nagrodami finansowymi. Bolejemy nad tym i liczymy, że kolejne organizowane przez KK24h wyścigi dojdą do skutku, a osoby, które wciąż dążą do destrukcji naszego klubu opamiętają się i podejmą wreszcie męską decyzję !

Przechodząc do bardziej sympatycznych zdarzeń...
Na sprawdzianie pojawiła się większa część drużyny. Nie wszyscy mogli przybyć z powodu kontuzji lub wyjazdu na zagraniczne zgrupowanie kolarskie, a także wyścig MTB do podwarszawskich Marek (Mariusz Rynkiewicz i Zenon Malinowski).
Zawodnicy przejechali trzy rundy po 10km trudnej trasy w Przystani, na terenie Lasy Państwowe @Nadleśnictwo Ostrołęka, @Leśnictwo Przystań. Wspaniały teren Lasów Państwowych gościł dziś nie tylko kolarzy. Na trasie mijaliśmy się z licznie biegającymi osobami i spacerowiczami.
Mocny trening w licznym peletonie daje dużo korzyści wszystkim uczestnikom. Każdy podjazd to rywalizacja, każdy zjazd to sprawdzenie techniki zjazdu, każda prosta to możliwość urwania rywala z koła itd.
Po dzisiejszym "teście" wykonanej zimowej pracy najlepszym zawodnikiem naszego teamu powinien być Dariusz Aleksandrowicz. Pozostali zawodnicy mają jeszcze trochę czasu na "złapanie" odpowiedniej formy, wystarczy kilka mocnych treningów jak ten dzisiejszy w lasach Przystani.

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków kolarstwa do śledzenia naszej strony www.kk24h.pl - tam zawsze w kalendarzu zamieszczamy informacje o treningach i wyścigach, w których uczestniczymy.
2019.03.17-Przystan_AJechan%20(4).jpg

foto: Arek Jechanowski

Forum
  • Forum
KURPIE MTB - ZAPISY
  • KurpieMTB
Reklama
  • KurpieMTB
  • Historia
  • WSC
  • YouTube
Sponsorzy
Partnerzy
Polecamy
  • Linki
Media