Menu główne
kalendarz
Władze
Członkostwo
Drużyna
Imprezy
Publikacje
Podia

Niedziela 12 maja 2019r. na cztery strony świata

Niedziela 12 maja 2019r. na cztery strony świata

Mińsk Mazowiecki:
Kolarze Klubu Kolarskiego 24h w niedzielę startowali w kilku wyścigach.
Zacznijmy od największego sukcesu w Mińsku Mazowieckim gdzie na trzecim etapie szosowego cyklu ŻTC Bike Race Tomasz Jarkowski zajął znakomite , drugie miejsce OPEN na dystansie FIT (59km). Jarkowski przyjechał w dwuosobowej ucieczce i przegrał finisz z szybszym w tym dniu zawodnikiem z Tomaszowa Mazowieckiego Arkadiuszem Wróblewskim. Grupa pościgowa przyjechała na metę z ponad minutową stratą, a zasadniczy peleton z ponad pięciominutową. W zasadniczej grupie ukończyli inni zawodnicy KK24h: Dariusz Aleksandrowicz, Piotr Giedrojć, Rafał Urban i Krzysztof Wiszowaty.
Gratulujemy całej drużynie szosowców udanego startu!
2019.05.12-MinsMaz_ZTC(16).jpg
Mielnik:
W cyklu wyścigów MTB "Maratony Kresowe" w Mielniku wybrali Zenon Malinowski i Mariusz Drobnikowski. Na trudnej, pagórkowatej trasie pojechali na miarę swoich możliwości, a pierwszy z Nich dojechał w kategorii M5 na piątej pozycji. Mariusz Drobnikowski został na tym wyścigu wyróżniony z Fair Play postawę pomagając innej zawodniczce na trasie.
Gratulujemy!

Nadarzyn:
W cyklu wyścigów MTB Lotto Poland Bike Marathon wystartował nasz jedynak Wojciech Wołosz, który po kontuzji kolana nabytego w wyścigu zimowym odczuwa jeszcze spore dolegliwości i start potraktował treningowo (dla sprawdzenia funkcjonowania kolana) :). Do mety dotarł bez perturbacji i w dobrym nastroju. Wyścig MINI na dystansie 29km ukończyło 445 zawodników, a nasz zawodnik dojechał do mety na 150-ej pozycji tracąc do zwycięzcy ponad 13-cie minut.

Ostrołęka:
Większość zawodników KK24h tej niedzieli postanowiło "zrobić" pierwszą setkę na szosie, w tym sezonie. Sześcioosobowa grupa kolarzy wybrała trasę z Ostrołęki przez Goworowo, Różan, Sypniewo, Olszewo-Borki, Ostrołęka. Wiatr na otwartych odcinkach nie ułatwiał pokonywania kolejnych kilometrów jednak wszyscy zaliczyli w dobrej formie swoją setkę. Na niedzielną "stówę" wyruszyli: Arkadiusz Jechanowski, Marek Karczewski, Leszek Kleczkowski, Michał Niegowski, Sławomir Niedźwiedzki i Pijący_mleko. Kilku z Nich przygotowuje się do czerwcowego wyścigu Kaszebe Runda w Kościerzynie, gdzie do pokonania będą dystanse ponad stukilometrowe. I jeszcze tej samej niedzieli, zaocznie w Łomży Maciej Karwowski swoją setkę na szosie pokonał samotnie :)

Gratulujemy wszystkim kolarzom udanej niedzieli na dwóch kółkach, a zawodnikom na L4 życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Forum
  • Forum
KURPIE MTB - ZAPISY
  • KurpieMTB
Reklama
  • KurpieMTB
  • Historia
  • WSC
  • YouTube
Sponsorzy
Partnerzy
Polecamy
  • Linki
Media