Dziś (poniedziałek, 30.06.2025 r.) od godziny 22:00 do 23:59 zapraszamy na „Ostatnie Kręcenie 2025”
W poniedziałkowy wieczór, przy Dworcu Autobusowym Gabriella Travel odbędzie się rywalizacja/zabawa rowerowa.
Wszyscy uczestnicy, którzy stawią się przy dworcu, ul. Bogusławskiego (wejście od placu dworcowego) będą mogli wziąć udział w zabawie aż do północy.
Zabawa polega na wykręceniu jak największej ilości kilometrów w przeciągu dwóch godzin.
Każdy uczestnik musi posiadać zainstalowaną na telefonie aplikację „Aktywne Miasta”, w której to rejestruje się przebyte rowerem kilometry.
Każdy kto chce wziąć udział musi o godz. 22:00 uruchomić aktywność i kręcić kilometry maksymalnie do godziny 23:59.
Zalecana jest ostrożność i zakończenie treningu około godz. 23:55, bo w przypadku przekroczenia doby, czyli dotarcia aż do dnia 1 lipca może nastąpić niezaliczenie aktywności do ogólnej puli kilometrów.
Tegoroczna akcja po sukcesie ubiegłorocznej jest zwieńczeniem rywalizacji „Aktywne Miasta 2025”, w której miasto Ostrołęka zajmuje wysokie 10. miejsce.
Dla najlepszych przewidziane są nagrody!
– 3 miejsca KOBIETY
– 3 miejsca MEŻCZYŹNI
– 3 miejsca DZIECI DO 15 LAT
– najstarszy i najmłodszy
Dekoracja odbędzie się tuż po północy, w poczekalni Dworca Autobusowego – GABRIELLA.
UWAGA!
Uczestnicy zobowiązani są do poruszania się zgodnie z Prawem o Ruchu Drogowym.
– Oświetlenie obowiązkowe.
– Kask – zalecany
Zapraszają: Klub Kolarski 24h, Czarnowiec.pl, Gabriella Travel
W razie pytań: 533 613 913 Marek Karczewski
ps. Już od 18:00 rozpoczyna się ognisko na Plaży nad Narwią, na które aktywnych uczestników rowerowej rywalizacji zapraszają: Prezydent Miasta Ostrołęki i Ekomena Ostrołęka.

