Historia członków

Poniżej przedstawiamy alfabetyczną (historyczną) listę wszystkich dotychczasowych członków Klubu Kolarskiego 24h.

Okres – od 1 lutego 2013 do 31 października 2022 roku:

FOTO#IMIĘNAZWISKOMIASTOROK
1DariuszAleksandrowiczCzarnowiec1976
2ArturAptacyKadzidło1977
3PiotrBagińskiŁomża1996
4SzymonBiałczakNowa Wieś2003
5StanisławBłogosławskiLipniki1970
6JacekCzaplickiOstrołęka1974
7KatarzynaDeptułaDęby1982
8ZuzannaDeptułaDęby2010
9MariuszDrobnikowskiOstrołęka1978
10PiotrDubowskiŁomża1997
11PawełDzięgielewskiOstrołęka1986
12MichałGawekOstrołęka1977
13MartaGawekOstrołęka2003
14MarcelGawekOstrołęka2008
15AdrianGąskaGrabnik2002
16PiotrGiedrojćZambrów1973
17WojciechGiersKadzidło1995
18RomanGórskiLaskowiec1971
19SylwesterGrabowskiOstrołęka1967
20KamilGrabowskiNowa Wieś2002
21RafałGrabowskiOlszewo-Borki1996
22EdytaGraczykWołomin1979
23WiesławaGrala-MąkaOstrołęka1969
24ŁukaszHajbosOstrołęka1981
25TomaszJarkowskiOstrołęka1992
26MarcinJaskólskiRzekuń1981
27ArkadiuszJechanowskiOstrołęka1970
28BartoszJechanowskiOstrołęka1996
29MariaKamińskaNowosiedliny1960
30WiesławKamińskiNowosiedliny1960
31MałgorzataKarczewskaCzarnowiec1968
32BarbaraKarczewskaCzarnowiec2004
33MarekKarczewskiCzarnowiec1966
34MaciejKarwowskiŁomża1977
35LeszekKleczkowskiOstrołęka1960
36MichałKołodziejczykOstrołęka1987
37SebastianKorzebOstrołęka1998
38AleksandraKowalskaZabrodzie2007
39PiotrKowalskiZabrodzie1977
40WojciechKuszpaWitówko1996
41HubertLemańskiGrądy2001
42MateuszLendzioszekOstrołęka2009
43KrzysztofLeszczyńskiOstrołęka1995
44ZdzisławMajewskiRzekuń1958
45HannaMakowieckaOlszewka1970
46JarosławMakowieckiOlszewka1967
47MichałMalinowskiŁęg Przedmiejski1985
48ZenonMalinowskiŁomża1956
49DamianMarciniakOstrołęka1981
50JustynaMarcinkowska1986
51JanMarkiewiczOstrołęka1960
52LucynaMarkiewiczOstrołęka1962
53GrzegorzMarszałWąsewo1990
54AgnieszkaMażewskaOstrołęka1965
55SławomirMąkaOstrołęka1966
56RafałMielnickiKadzidło1991
57KrzysztofMierzejewskiRzekuń1968
58KacperMocekNowa Wieś2002
59KrzysztofModzelewskiOstrołęka1966
60WiesławModzelewskiOstrołęka1964
61HubertMurzaBorawe1993
62PiotrNabiałekOstrołęka1987
63NikolaNakielskaOstrołęka2006
64WioletaNakielskaOstrołęka1980
65PawełNiedbałaDąbrówka1964
66SławomirNiedźwiedzkiTroszyn1979
67MichałNiegowskiLudwinowo1980
68DominikNiegowskiLudwinowo2003
69DariaParzychowskaBiałobiel2007
70PawełParzychowskiBiałobiel1981
71ZdzisławPiotrowskiOstrołęka1957
72ElżbietaPodeszwaOstrołęka1960
73WiesławPodeszwaOstrołęka1958
74ŁukaszPodeszwaOstrołęka1983
75JacekPodsadnyKraków1966
76MichałPolińskiTrynosy1984
77JacekPolitowskiOstrołęka1989
78DariuszRegulskiOstrołęka1968
79JulianRogalskiOstrołęka2006
80JacekRutkowskiŁazy1977
81MariuszRynkiewiczŁyse1978
82KrzysztofSerafińskiNowogród1976
83NorbertSiemiątkowskiRzekuń1974
84KacperSzabłowskiLaskowiec2000
85ZdzisławSzklarskiKadzidło1979
86AndrzejTruszkowskiRzekuń1959
87RafałUrbanDzbenin1973
88??Olszewo-Borki
89MaciejWięckowskiOstrołęka1981
90TadeuszWięckowskiOlszewo-Borki1953
91KrzysztofWiszowatyOstrołęka1980
92SzymonWojtczakNowa Wieś2000
93FeliksWołoszOstrołęka2009
94WojciechWołoszOstrołęka1980
95ZbigniewZajewskiOstrołęka1958
96ZbigniewZajkowskiRzekuń1982
97LeszekZałuskaOstrołęka1970
98GrzegorzZiemakLelis1978
99JacekZyraOrzołek1986
100MarekŻebrowskiOstrołęka1989

Lista zawodników, którzy nie byli członkami KK24h ale reprezentują bądź reprezentowali nasz klub nie tylko w wyścigach kolarskich ale również w innych dyscyplinach sportu.

1PawełBalcerakOstrołęka1987
2EwaBiedrzyckaOstrołęka1983
3MichałBodzonOstrołęka1982
4WojciechBroniekOstrołęka1970
5ArturBudnyOstrołęka1999
6MichałCiecierskiMiastkowo1980
7AleksandraDeptułaDęby2013
8StanisławDzięgielewskiRybienko1953(+)
9MariaGawekOstrołęka2008
10JuliaKarwowskaŁomża2006
11MirosławKarwowskiWarszawa1966
12GrzegorzLendzioszekOstrołęka1981
13EwaParzychowskaBiałobiel1981
14MichałPodolakOstrołęka1987
15MikołajRynkiewiczŁyse2005
16KarolinaRynkiewiczŁyse2010
17MirosławSłomskiGolub-Dobrzyń1973
18PawełSłomskiToruń1992
19IgaSzklarskaKadzidło2015
20KatarzynaSzklarskaKadzidło1996