Mamy medal Mistrzostw Polski!

Wczoraj w Sokołowie Podlaskim rozdawano medale Mistrzostw Polski Mastersów w Jeździe Indywidualnej na czas.

Trasa wyścigu indywidualnego to ponad 19. kilometrowy odcinek, na którym rywalizowali najlepsi polscy mastersi (czasowcy) wśród kobiet i mężczyzn.
Konkurencja jak zawsze na tego typu zawodach zacna!
Na listach startowych wiele znanych nazwisk w środowisku czasowców, a wśród nich zawodniczka KK24h Justyna Marcinkowska – mocna dziewczyna z Kurpi.
Na mecie okazało się, że zajęła bardzo wysokie miejsce OPEN (4) i wywalczyła drugą lokatę w kategorii M30!

Składamy WIELKIE gratulacje naszej WICEMISTRZYNI!

🚲🚲🥈

Tuż po wyścigu kapitan naszej drużyny szosowej Rafał Urban relacjonuje:

Justyna Marcinkowska WICEMISTRZYNIĄ POLSKI MASTERS w indywidualnej jeździe na czas !!!

Fantastyczna wiadomość z Sokołowa Podlaskiego.
26.06.2021r. odbyły się Mistrzostwa Polski Masters w ITT.
Zawodniczka naszego klubu startująca w mocno obsadzonej kategorii K30 wywalczyła srebrny medal.
Ustąpiła tylko Mistrzyni Świata i wielokrotnej Mistrzyni Polski Annie Rząsowskiej.
Mimo pecha na trasie na której znalazły się dwa przypadkowe samochody, które spowodowały zatrzymanie naszej zawodniczki “do zera”, zachowała” mocną głowę” i mimo 20 sekundowej straty w sportowej złości kontynuowała jazdę.
Czas Justyny to 28min. 11sek., co daje średnią prędkość na pofałdowanej trasie 19,2 km – 40,65 km/h