Pojechali po naukę na szosę

Pojechali po naukę na szosę

Pojechali po naukę na szosę

30 kwietnia w Wyszkowie i okolicznych gminach odbył się wyścig kolarski im. Mariana i Mieczysława Jachacych. Grand Prix Cycling Races Series to nie tylko wyścigi zawodowców rangi UCI 1.2, ale także amatorów, mastersów i najmłodszych adeptów kolarstwa.

Nasi zawodnicy wystartowali w wyścigu amatorów i mastersów na dystansie 80 km.
Trasa płaska, wiatr, ranty…
Doświadczony już Dariusz Aleksandrowicz skorzystał znakomicie z umiejętności nabytych w poprzednich sezonach na WSC i wyścigach szosowych ŻTC. Dojechał do mety w grupie zasadniczej (peletonie).
Rafał Grabowski wystartował pierwszy raz w życiu na tak mocno obsadzonym wyścigu i…
Dostał “baty”. Zgubiły Go wcześniejsze harce, ucieczka i zaciągi, czego następstwem było załapanie się na limit czasu – otrzymał od komisji sędziowskiej DNF-a.
Teraz już może być tylko lepiej.
Pierwsze koty za płoty 🙂

Gratulujemy naszym zawodnikom udziału w wyścigu!

PEŁNE WYNIKI

Organizatorem wyścigu w Wyszkowie był Klub Kolarski “Panorama – Warszawa”, którego prezesem jest były szef PZKol Dariusz Banaszek.

Jutro trzymamy kciuki za zawodników KK24h, którzy wystartują do drugiego etapu wyścigu MTB w Tykocinie (Maratony Kresowe MTB). Start o 12:00

Śledźcie nasze wyniki i trzymajcie kciuki za kolarzy.

“Połamania kół”

ps. Jutro – 1 maja tradycyjnie o godzinie 10:00 rozpocznie się kolejny trening z cyklu “Ostrołęka w KOŁO”. Zbiórka kolarzy przy rondzie Kuklińskiego w Ostrołęce (obok Komendy Policji).
Zapraszamy.

/MK/

foto: naszosie.pl