Aleksandrowicz najlepszy w Makowie Mazowieckim

Makowski Duathlon to impreza wyjątkowa. Łączy w sobie bieganie i jazdę rowerem. Są to zawody dla największych twardzieli.
To cytat ze strony organizatora…

X edycja Makowskiego Duathlonu odbyła się w bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Z zapisanych ponad 100. zawodników do mety dotarło 74. osoby.
Na starcie stanęło wielu znakomitych zawodników – kolarzy, biegaczy i triathlonistów.
Pomimo wcześniejszych planów drużyny KK24h, które popsuły komplikacje życiowe innych zawodników, ostatecznie wystartował jedynie nasz najlepszy zawodnik – Dariusz Aleksandrowicz.

W Makowie Mazowieckim trzeba było:
– przebiec 5km,
– przejechać rowerem 22km,
– przebiec 2,5km

Znakomity występ zanotował Darek, który zmieścił się w czołowej 10. Zajął OPEN 9. miejsce z łącznym czasem 1:05:52. Zwycięzca z Warszawy Mikołaj Raczyński pokonał trasę w 1:01:58.

Należy podkreślić sukces Darka w Makowie, bo trasę drugiego biegu (2,5km) pokonał najszybciej w całej stawce biegaczy!

Wyniki Darka na poszczególnych odcinkach:
– bieg 5km – 21:42 (miejsce 23)
– rower 22km – 34:02 (miejsce 5)
– bieg 2,5km – 07:18 (miejsce 1)

Gratulujemy kolejnego znakomitego startu!

Zawody odbyły się w sobotę 10 września 2022 r.

Zawody organizowała Gmina Czerwonka i Lekkoatletyczny Klub Sportowy Maków.

Należy wspomnieć, że w zawodach wystartowali nasi przyjaciele z kolarskich tras – ostrołęczanie: