Fake News o wyścigu zorganizowanym przez KK24h

Fake News o wyścigu zorganizowanym przez KK24h

Klub Kolarski 24h

18.10.2021 r. (poniedziałek)
UWAGA!
Nigdy nie przypuszczaliśmy, że Fake News dotknie działalności naszego Klubu.
Stało się 🙁
Dziś dowiedzieliśmy się, że ktoś inny zorganizował NASZ wczorajszy wyścig kolarski pod nazwą “Kurpie MTB – Wyścig Jesieni”
Skan fejka na zdjęciach poniżej.

Zarząd Klubu Kolarskiego 24h oświadcza, że głównym i jedynym organizatorem zawodów w Czarnowcu był Prezes naszego Klubu Pan Marek Karczewski i członkowie KK24h oraz bardzo zaangażowani mieszkańcy Czarnowca, którzy od rana aż do ostatniego papierka pozostali na “placu boju”!

Świadome rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji reguluje KK:

“Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego powyżej za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.” itd.

Mamy ogromną nadzieję, że twórca fake newsa swoją bezczelność przeleje kiedyś na członków własnego “klubu”.

Jednocześnie od dziś do odwołania twórca nieprawdziwych informacji o działalności Zarządu i Klubu Kolarskiego 24h ma zakaz wstępu (do odwołania) na organizowane przez nas zawody!

Jednak aby grać Fair Play trzeba się chyba z tym urodzić?!

Zarząd KK24h

POD LINKIEM RELACJA ORGANIZATORA ZAWODÓW