Proszę nie o głosy ale o wsparcie Klubu

Proszę nie o głosy ale o wsparcie Klubu

Parę dni temu otrzymałem sympatyczną wiadomość z Redakcji Tygodnika ostrołęckiego. Tygodnik Ostrołęcki.pl

Bardzo dziękuję kapitule konkursu za nominację w jakże ważnej dziedzinie – “Działalność społeczna i charytatywna”

❗️OSOBOWOŚĆ ROKU❗️ to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press.
W naszym regionie akcję prowadzi Tygodnik Ostrołęcki i serwis to.com.pl

W pierwszych tygodniach nowego roku Czytelnicy będą mogli docenić i nagrodzić działalność ludzi kultury i nauki, biznesu, polityki i samorządu oraz tych, którzy działają społecznie i charytatywnie. Prestiżowe nagrody za działania w 2022 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach naszego regionu, a następnie na szczeblu województwa. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2022.”

– Wiadomość bardzo budująca, która motywuje do dalszej charytatywnej pracy.
– Zawsze można zrobić więcej i przyczynić się do większej radości i uśmiechu dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Jedynie czas i inne mocno skomplikowane przeciwności losu nie pozwalają na robienie tego co tak naprawdę kocham.
– Dawanie jest o stokroć lepsze od brania❗️

Pomimo tej zaszczytnej nominacji chciałbym przekazać Państwu, że wszystkie Państwa potencjalne głosy, które mielibyście chęć i czas na mnie oddać przekazuję swojej wiosce i swojemu klubowi❗️

Wszelkie pieniądze, które chcielibyście Państwo zainwestować w SMS-a możecie przekazać na dwa cele:
1) cel wspierający Klub Kolarski 24h – środki przelane przez Państwa wykorzystamy jak zawsze dla młodzieży kolarskiej na organizowanych przez Klub wyścigach.
2) cel wspierający sołectwo Czarnowiec – środki przez Państwa przelane zostaną ulokowane w środki trwałe przydatne w sołectwie typu: flaga narodowa, maszt, stare zdjęcia wieloformatowe na płoty (widzicie takie latem w Wojnowie na Mazurach), krzewienie kultury i sztuki itp.
Numery kont wszyscy zainteresowani znajdą na stronach:
https://kk24h.pl/kontakt/
https://czarnowiec.pl/kontakt-soltys/

Jeszcze raz serdecznie dziękuję Państwu za zaufanie licząc na wsparcie wybranego celu.

Pozdrawiam serdecznie
Marek Karczewski – Prezes Klubu Kolarskiego 24h, Sołtys Czarnowca
❤️🚲🟢
Klub Kolarski 24h
Czarnowiec