Gala Sportu z udziałem kolarzy KK24h

Gala Sportu z udziałem kolarzy KK24h

Najlepsi sportowcy w regionie nagrodzeni

13 marca 2023 r. w sali głównej Ostrołęckiego Centrum Kultury odbyła się Gala Sportu 2022.
Dziś zostali nagrodzeni najlepsi sportowcy, najbardziej popularni zawodnicy różnych dyscyplin sportu oraz trenerzy, działacze, drużyny i kluby.

Sama gala została przeprowadzona perfekcyjnie!
Wszystko zagrało, wszyscy najważniejsi goście przybyli, wszyscy sportowcy wyglądali kwitnąco.
Wręczano okazałe statuetki, nagrody rzeczowe przedstawiając przy tym bohaterów gali i Ich dokonania w sportowym sezonie 2022.
Sportowcy podczas dekoracji dziękowali swoim rodzinom, sponsorom, samorządom i trenerom. To co mówili podczas swoich wystąpień cisnęło bezwiednie łzy do oczu.
To są wspaniali ludzie, którzy w mrozie, deszczu, wichurze i podczas upałów wylewają hektolitry potu aby wypaść na swojej arenie jak najlepiej.
Wszyscy nominowani i nagrodzeni zasługują na wielkie słowa uznania i na dalsze wspieranie mentalne, finansowe, lokalowe!
Wśród wyróżnionych sportowców przeplatały się różne dyscypliny sportu:
pływanie, kolarstwo, biegi uliczne, street workout, taniec, podnoszenie ciężarów, boks, siatkówka, karate, piłka ręczna, piłka nożna, koszykówka.

Na Gali Sportu nie zabrakło również członków Klubu Kolarskiego 24h, którzy zaznaczyli swoją obecnością tę sportową uroczystość.

Bardzo dobre 9. miejsce w plebiscycie zajął kolarz, reprezentant KK24h mieszkaniec Czarnowca – Dariusz Aleksandrowicz.

Całe, znakomite wydarzenie zorganizowane przez “Moją Ostrołękę” pod kierunkiem Redaktora Naczelnego portalu internetowego moja-ostroleka.pl Krzysztofa Chojnowskiego zostało w pamięci na zawsze.
Za zaproszenia i wyróżnienia serdecznie dziękujemy.
Gratulujemy Darkowi dobrego wyniku, wszystkim zawodnikom z podium i pozostałym nagrodzonym. Więcej o naszym zawodniku pisaliśmy tu: ->

Obszerna relacja z gali, wyniki i zdjęcia znajdują się pod linkiem: moja-ostroleka.pl

Do realizacji sportu kolarskiego zapraszamy starszych i młodzież.

Marek Karczewski

fot: Pijący_mleko, Marek Karczewski, moja-ostroleka.pl