Po co wracają do Strefy Teodorowskiej?

Po co wracają do Strefy Teodorowskiej?

Po co wracają do Strefy Teodorowskiej?

Rozstaliśmy się na dobre ze Strefą Teodorowską pod koniec marca 2023…
Ale dziś wróciliśmy 🙂

Od marca do listopada jednak dużo się na tym terenie wydarzyło!
Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł postanowił, że przez naszą trasę przebiegać będzie most! Nie mamy nic do gadania tylko albo stać i robić zdjęcia albo zakasać rękawy i trasować nowe odcinki przez las 🙂

W tym roku po pożegnaniu się Marka Karczewskiego z siekierą, piłą i grabiami, z którymi szalał po okolicznych lasach od 2008 roku, inni kolarze wzięli sprawy w swoje ręce i przerobili ulubioną trasę w Teodorowie tak aby omijała most Pana Starosty.

Trasa wprawdzie skróciła się o prawie kilometr ale i tak daje w kość – jeszcze bardziej, bo właśnie Pan Starosta wyciął nam najbardziej rekreacyjny odcinek 🙂

Chłopaki wypatrzyli dość ciekawy podjazd, który niestety nie każdy podjedzie 🙂 Na filmie widać ten podjazd – gdzie leży Leszek i coś tam pod nosem marudzi 🙂 Czujne oko kamery wychwytuje jakie to jest słowo haha.

Ostatecznie, dziś na otwarciu nowej Strefy Teodorowskiej 2023 było w porywach ponad dziesięciu sympatyków dwóch kółek.

Bardzo dziękuję kolegom z KK24h Arkadiusz Jechanowskiemu, Łukaszowi Hajbosowi za prześwietlenie trasy i wytyczenie nowego podjazdu oraz Pawłowi Dzięgielewskiemu i Michałowi Gawkowi za usunięcie liści z części trasy.

Teraz spotykamy się już w każdą czerwoną kartkę o godzinie 10:30.
Niezdecydowanych zapraszamy do spróbowania swoich sił i umiejętności jazdy w terenie na rowerze MTB lub przełajowym (CX).

Poniżej dzisiejsze zdjęcia zebrane do kupy. Muzyka John Mojo i Tony 2000 (Antoni Karczewski).

Kliknij w obrazek aby przejść do segmentu na STRAVIE

Zapraszamy

MK